Inschrijving serie verdiepende trainings workshops Marcel Wouda
2010-02-25 - Nieuwegein - Tijdens het open water congres heeft Marcel Wouda een inspirerende workshop gehouden. Deze ging over zijn filosofie voor het trainen en in het bijzonder voor open water zwemmen. Tijdens de workshop heeft hij aangeboden aan trainers om een verdiepingsslag te maken. De "training voor trainers" staat open voor die trainers die getalenteerde open water pupillen onder hun hoede hebben. Hij zal daarbij zijn filosofie diepgaand bespreken.
Marcel Wouda was de trainer die Maarten van der Weijden naar zijn Olympische goud bracht. Hij traint nu in Eindhoven open water toppers als: Linsy Heijster, Maaike Waaijer en Robin den Boer.
De serie bijeenkomsten behelst 4 maal circa 2 uur. Waar het moet plaatsvinden en wanneer is niet afgesproken. Er werd gesproken over Eindhoven en Nieuwegein. Er is niet gesproken over de eventuele kosten.
Als je denkt in aanmerking te komen voor deze kans om ècht te weten hoe je een talent verder brengt kun je je via mijn mailadres opgeven. Inmiddels (25 februari) hebben zich reeds 15 mensen opgegeven.
Namens de TOWZ/KNZB
Richard Broer













, All rights reserved.