Geef je nog op voor de 100x100 oliebollentraining
Beste zwemmers,
Ook dit jaar organiseert de Dolfijn uit Amsterdam weer de jaarlijkse oliebollen training waarin 100x100m gezwommen wordt. Deze training start op maandag 29 december om 17.15 uur in het Sloterparkbad in Amsterdam en is rond 20.15 uur weer afgelopen. Na de training is er voor alle zwemmers één gratis drankje en zijn er oliebollen in het clubhuis van de Dolfijn.
Zwemmers moeten zelf voor eten, drinken en eventueel een coach zorgen. Langs het bad mogen alleen badslippers of schone zwembadschoenen gedragen worden. Toeschouwers kunnen plaats nemen op de tribune en het clubhuis is tijdens de training open voor een hapje en een drankje.
De kosten voor deze training zijn 5 euro per zwemmer. Deze kunnen voor of direct na de training aan Gemma Middendorp betaald worden.
Mocht je zin hebben om mee te doen of mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met Gemma Middendorp. gemma@familiemiddendorp.nl
Tot ziens op 29 december!
Het is nog steeds mogelijk je op te geven voor de 100x100m oliebollentraining in het Sloterparkbad op maandag 29 december van 17.15-20.15 uur. Met natuurlijk oliebollen na afloop.
Momenteel zijn er naast de dolfijn zwemmers die meedoen al 15 openwaterzwemmers uit heel Nederland die zich voor de training hebben aangemeld.
Starttijden liggen tussen de 1.30 en 2.00 per 100 m. (kosten €5,- per deelnemer)
Mocht je mee willen doen of meer informatie willen hebben neem dan contact op met Gemma Middendorp
Tot 29 december!
Gemma Middendorp
gemma@familiemiddendorp.nl













, All rights reserved.