Beste wensen voor 2008

2008-01-01 - De webmasters van het Nederlands Open Water Web en de Taakgroep Open Water Zwemmen wensen de deelnemers, de wedstrijdorganisaties, de juryleden en de sponsoren een goed open water jaar in 2008.

Wat heeft 2007 gebracht?

Het was genieten afgelopen zomer. Prachtige wedstrijden, meerstal prachtig weer en goede competities. een enkele wanklank bij de schoolslagnummers, maar bovenal veel open water lol.

We hebben een bijzonder congres gehad in november waar iedereen zijn ideeën over open water zwemmen heeft kunnen ventileren. Mogelijk zien we dit jaar al wat eerste aankondigingen van veranderingen naar aanleiding van het congres. 

Wat zal 2008 brengen? 

In elk geval de tweede Olympische open water wedstrijd (bij de eerste moderne OS in Athene waren de zwemwedstrijden in open water: een oversteek van circa 3km....).

Een Europese website voor open water zwemmen zal gelanceerd worden. We hopen uiteraard dat de andere open water webmasters en organisaties mee zullen doen. Een en ander zal in februari zijn beslag krijgen.

Namens de TOWZ en de berheerders van NOWW een goed en sportief succesvol 2008.