U bent hier

Roermond - Remunj City Swim - NED

Roermond City Swim: F-16’s verstoren contact via app met zwemmers

Het contact met de langeafstandszwemmers ging zondag tijdens de Roermond City Swim heel even verloren door de F-16’s die over park Hattem vlogen tijdens de herdenking bij het Indië-monument.

Honderden aanmeldingen voor Roermond City Swim

Al meer dan 300 zwemmers hebben zich aangemeld voor de Roermond City Swim komend weekend. Na twee jaar is het zwemevenement weer terug in het centrum van de stad.

Roermond City Swim 2022

Datum: 
zaterdag, 3 september, 2022 - 17:00

Roermond City Swim vindt dit jaar voor de vijfde keer plaats op zaterdag 3 september. Het evenement is ook in dit bijzondere jaar 2022 Roermond op zijn best! Sportief, eigentijds en vernieuwend. Hoe en wat volgt zo snel mogelijk via deze website en via onze Socials.

Roermond City Swim zoekt tweede goed doel

Overgenomen uit de nieuwsbrief:

Nieuws over Roermond City Swim,

Graag informeren we je over onze zoektocht naar het tweede goed doel voor Roermond City Swim, editie 2018. In de vorige nieuwsbrief kondigden we dit al aan. Mocht je zelf een goed doel hebben dat in aanmerking komt of je kent een goed doel dat goed past, laat het ons dan weten. Uiteraard stellen we het op prijs als je deze informatie deelt!

Eerste editie Roermond City Swim groot succes

De eerste editie van Roermond City Swim is zeer geslaagd: 750 ducks, 250 zwemmers, 140 vrijwilligers en duizenden mensen op de Roerkade en langs het parcours om de zwemmers aan te moedigen en om te genieten van het sfeervolle evenement. Dat zijn de indrukwekkende cijfers van de eerste editie. De organisatie is alle deelnemers, partners, vrijwilligers, toeschouwers zeer dankbaar voor de bijdrage aan het evenement. Dankzij de inzet en het enthousiasme was het mogelijk om Roermond City Swim te organiseren en om geld in te zamelen voor het goede doel Toon Hermans Huis Roermond.

2e Roermond City Swim

Datum: 
zaterdag, 25 augustus, 2018 - 17:30

Meer info volgt via www.roermondcityswim.nl

Roermond City Swim: Duckrace en Afterparty

Beste heer/mevrouw,

Het is bijna zo ver! Zaterdag 2 september a.s. gaat Roermond City Swim van start. We gaan samen een geweldig evenement beleven en we gaan geld inzamelen voor Toon Hermans Huis Roermond, het goede doel van de eerste editie van Roermond City Swim. Komende weken blijven we jou hierover informeren, wanneer je voor onze nieuwsbrief bent ingeschreven.

Nieuw waterspektakel in Roermond: de City Swim

Roermond is weer een evenement rijker: de Roermond City Swim, een waterspektakel in en rond de Roer, dat op zaterdag 2 september zijn eerste editie beleeft.

Het evenement heeft nadrukkelijk ook een maatschappelijk aspect. Het  beoogt gelden bijeen te brengen voor lokale en regionale goede doelen. Voor 2017 is dat het Toon Hermans Huis.

1e Roermond City Swim

Datum: 
zaterdag, 2 september, 2017 - 17:30

Recreatief zwemmen in een schone Roer en Maas! Schrijf je in en doe mee met Roermond City Swim.